FacebookIcongoogleplusIconYoutubeIcon

cegelny-zavodЦегельні заводи - не така велика рідкість в Україні. Мало того, що цей бізнес представлений в кожній області країни, той чи інший завод можна знайти майже в кожному районі. Тим не менше, без роботи не сидить ніхто - активне повсюдне будівництво численних об'єктів цьому сприяє. Підприємців приваблює в цей бізнес його стабільна актуальність і швидка окупність. Цегляні підприємства за потужністю поділяються на три основні категорії.

colorflex27Компанія SR-SCHINDLER є лідером у виробництві машин для виробництва та обробки бетонних виробів. Суть обробки поверхні полягає в тому, щоб зробити із звичайних бетонних виробів (плити, бруківки, сходи, бордюру, елементи фасаду) продукт високої візуальної якості, який би зміг повністю імітувати натуральний камінь і володіти при цьому кращими параметрами стійкості до впливу зовнішнього середовища.

print-betonУ Burbach-Wahlbach, Germany HESS з 18.09.2014 по 19.09.2014 відбулася домашня виставка Open House 2014, на якій було представлено обладнання для виготовлення, обробки виробів з бетону провідних компаній виробників HESS GROUP, SR-SCHINDLER, PRINZING PFEIFFER, HESS ACC SYSTEMS. Особливу увагу відвідувачів привернули стенди широкої гами зразків бетонних виробів компанії SR-SCHINDLER.

sr-schindler-machinery22Перевагою вихідної продукції - бруківки, яка виготовляється на автоматизованій лінії німецької фірми SR-Schindler є: незрівнянна якість, довговічність, міцність, ексклюзивність та оригінальний дизайн. Бруківка виготовляється як із застосуванням високоякісних вихідних матеріалів, таких як мармур, граніт, пісковики різних кольорів, відтінків і фракцій, так і інших інертних заповнювачів, а також має незаперечні переваги над іншими видами тротуарної бруківки і традиційним асфальтним покриттям.

topwerk-logo-group

Об'єднання Top-Werk Group із Hess Group найбільшим в світі виробником машини та обладнання для промислового виробництва бетону. Hess Group з Бурбах, провідний постачальник обладнання для виробництва високоякісних готових виробів для бетону та групи Top-Werk з компаніями з багатими традиціями: SR-Schindler Maschinen Anlagentechnik GmbH із Регенсбурга і компанії Prinzing GmbH Anlagentechnik und Formenbau з Блаубойрена, тепер об'єднані в одну групу Top-Werk Group.